Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв., избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!
Магазин Реакшън предлага безплатна доставка на всички пръчки над 100 лв. за цяла България.
| Механизъм | Кварцов |
| Размер на корпуса | 41 мм |
| Стъкло | Сапфир кристал |
| Тип | Мъжки |
| Цвят на верижката / каишката | Сребрист |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Цвят на циферблата | Син |
| Каишка/Верижка | Титан |
| Вид | Часовник |
| Водоустойчивост | 5 АТМ |
Този продукт няма отзиви.
Дълбок като арктическо море, бистър като скандинавското небе – BERING 16141-707 пленява с интензивния си син циферблат. Геометричната текстура гилоше създава дълбочина и движение, напомнящи за светлина, танцуваща върху ледена вода.
| Механизъм | Кварцов |
| Верижка | Титан |
| Корпус | Титан |
| Циферблат | Син |
| Функции | Дата |
| Стъкло | Сапфир кристал |
| Водоустойчивост | 50 m/ 5 atm |
| Диаметър на корпуса | 41 мм |
| Дебелина на корпуса | 8 мм |
| Международна гаранция | 3 години |
Безплатна доставка в рамките на 2 работни дни.
Фирма Реакшън е официален вносител на BERING за България.
Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв., избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!
