Магазин Реакшън предлага безплатна доставка на всички пръчки над 100 лв. за цяла България.
| Механизъм | Кварцов |
| Размер на корпуса | 35 мм |
| Стъкло | Сапфир кристал |
| Тип | Дамски |
| Цвят на верижката / каишката | Сребрист |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Цвят на циферблата | Сребрист |
| Каишка/Верижка | Медицинска стомана (316L) |
| Вид | Часовник |
| Водоустойчивост | 3 АТМ |
Този продукт няма отзиви.
BERING 10135-000 въплъщава същността на арктическата красота: минималистична, изчистена и вечна. Неговият меко полиран сребърен циферблат е украсен с четири истински диаманта – фин лукс, който шепне, а не вика. Ултратънкият корпус от неръждаема стомана се слива безпроблемно с фината миланска мрежеста каишка, създавайки елегантен силует, който нежно обгръща китката ви.
| Механизъм | Кварцов |
| Верижка | Медицинска стомана (316L) |
| Корпус | Медицинска стомана (316L) |
| Циферблат | Сребрист с 4 диаманта |
| Стъкло | Сапфир кристал |
| Водоустойчивост | 30 м / 3 atm |
| Диаметър на корпуса | 35 мм |
| Дебелина на корпуса | 7 мм |
| Международна гаранция | 3 години |
Безплатна доставка в рамките на 2 работни дни.
Фирма Реакшън е официален вносител на BERING за България.
