Магазин Реакшън предлага безплатна доставка на всички пръчки над 100 лв. за цяла България.
| Механизъм | Кварцов |
| Размер на корпуса | 29 мм |
| Стъкло | Сапфир кристал |
| Тип | Дамски |
| Цвят на верижката / каишката | Сребрист, Черен |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Каишка/Верижка | Медицинска стомана (316L), Керамика |
| Вид | Часовник |
| Водоустойчивост | 5 АТМ |
Този продукт няма отзиви.
Дамски часовник Bering Ceramic.
Чисто. Елегантно. Вечен – почит към арктическата изтънченост.Дамският часовник BERING от колекцията Ceramic съчетава минималистичен дизайн с луксозни материали и нотка вечна красота. Отличителната черта е гривната, изработена от изискана комбинация от високотехнологична керамика и неръждаема стомана. Сребърните звена се редуват с черни керамични инкрустации, създавайки елегантен контраст, като същевременно предлага изключителен комфорт. Керамиката е лека, устойчива на надраскване и нежна към кожата – идеална за ежедневно носене и специални поводи. Плоското сапфирено стъкло защитава циферблата и осигурява дълготрайна яснота.
| Механизъм | Кварцов |
| Верижка | Медицинска неръждаема стомана (316L),втвърдена керамика |
| Корпус | Медицинска неръждаема стомана (316L),втвърдена керамика |
| Циферблат | Черен, кристали |
| Стъкло | Сапфир кристал |
| Водоустойчивост | 50 м / 5 atm |
| Диаметър на корпуса | 29мм |
| Дебелина на корпуса | 6 мм |
| Международна гаранция | 3 години |
Безплатна доставка в рамките на 2 работни дни.
Фирма Реакшън е официален вносител на BERING за България.