Магазин Реакшън предлага безплатна доставка на всички пръчки над 100 лв. за цяла България.
| Механизъм | Кварцов |
| Размер на корпуса | 35 мм |
| Стъкло | Сапфир кристал |
| Тип | Дамски |
| Цвят на верижката / каишката | Сребрист, Син |
| Цвят на корпуса | Син |
| Цвят на циферблата | Син |
| Каишка/Верижка | Медицинска стомана (316L), Керамика |
| Вид | Часовник |
| Водоустойчивост | 5 АТМ |
Този продукт няма отзиви.
Дамски часовник Bering Ceramic Diamond
Като арктическа светлина – сияйна, чиста и неповторима.Този дамски часовник BERING от колекцията Ceramic съчетава скандинавската прохлада с луксозно внимание към детайла – превръщайки го в истинско бижу. В центъра му е впечатляващ син циферблат със слънчеви лъчи, който привлича погледа като танцуващото сияние на Северното сияние. Фините диаманти на 3, 6, 9 и 12 часа подчертават изискания му характер – напомняйки блясъка на ледените кристали в сутрешното слънце.
| Механизъм | Кварцов |
| Верижка | Медицинска неръждаема стомана (316L),втвърдена керамика |
| Корпус | Медицинска неръждаема стомана (316L),втвърдена керамика |
| Циферблат | Син, диаманти |
| Стъкло | Сапфир кристал |
| Водоустойчивост | 50 м / 5 atm |
| Диаметър на корпуса | 35 мм |
| Дебелина на корпуса | 6 мм |
| Международна гаранция | 3 години |
Безплатна доставка в рамките на 2 работни дни.
Фирма Реакшън е официален вносител на BERING за България.