Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв., избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!
Магазин Реакшън предлага безплатна доставка на всички пръчки над 100 лв. за цяла България.
| Механизъм | Кварцов |
| Размер на корпуса | 38 мм |
| Стъкло | Сапфир кристал |
| Тип | Дамски |
| Цвят на верижката / каишката | Бял, златист |
| Цвят на корпуса | Бял |
| Цвят на циферблата | Бял |
| Каишка/Верижка | Медицинска стомана (316L), Керамика |
| Вид | Часовник |
| Водоустойчивост | 3 АТМ |
Този продукт няма отзиви.
Дамски часовник Bering Ceramic.
Със своята хладна, изчистена естетика, този часовник от колекцията BERING Classic е елегантно изявление за жени, които държат на стила. Кръглият корпус от полирана неръждаема стомана е обрамчен от високогланцов бял керамичен безел – материал, ценен не само заради изисканата си текстура, но и заради устойчивостта си на надраскване и дълготрайността си.
| Механизъм | Кварцов |
| Верижка | Медицинска неръждаема стомана (316L),втвърдена керамика |
| Корпус | Медицинска неръждаема стомана (316L),втвърдена керамика |
| Циферблат | Бял с диаманти |
| Стъкло | Сапфир кристал |
| Водоустойчивост | 30 м / 3 atm |
| Диаметър на корпуса | 38 мм |
| Дебелина на корпуса | 6 мм |
| Международна гаранция | 3 години |
Безплатна доставка в рамките на 2 работни дни.
Фирма Реакшън е официален вносител на BERING за България.