Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв., избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!
Магазин Реакшън предлага безплатна доставка на всички пръчки над 100 лв. за цяла България.
| Механизъм | Соларен |
| Размер на корпуса | 31 мм |
| Стъкло | Сапфир кристал |
| Тип | Дамски |
| Цвят на верижката / каишката | Златист |
| Цвят на корпуса | Златист |
| Цвят на циферблата | Бял |
| Каишка/Верижка | Медицинска стомана (316L) |
| Вид | Часовник |
| Водоустойчивост | 3 АТМ |
Този продукт няма отзиви.
Дамски часовник Bering.
Златото среща светлината – женствена елегантност с блестящ седеф.
Този дамски часовник от колекцията BERING Solar съчетава устойчиви технологии с луксозен чар. Циферблатът от истински седеф блести с меки бели отражения, напомнящи за яснотата на арктическите пейзажи. Тънките златни индекси и стрелки добавят нотка топлина, подчертана от полирания корпус и верижка от неръждаема стомана в златист цвят.Вътре, соларен механизъм осигурява прецизност и устойчивост: зарежда се със слънчева светлина или изкуствена светлина и работи надеждно в продължение на месеци, без да е необходима смяна на батерията. С диаметър 31 мм и височина само 6 мм, часовникът се усеща деликатно, но издръжливо, докато верижката от неръждаема стомана със сгъваема закопчалка осигурява сигурен комфорт.
| Механизъм | Соларен |
| Верижка | Медицинска неръждаема стомана (316L) |
| Корпус | Медицинска неръждаема стомана (316L) |
| Циферблат | Бял седеф |
| Стъкло | Сапфир кристал |
| Водоустойчивост | 30 м / 3 atm |
| Диаметър на корпуса | 31 мм |
| Дебелина на корпуса | 6 мм |
| Международна гаранция | 3 години |
Безплатна доставка в рамките на 2 работни дни.
Фирма Реакшън е официален вносител на BERING за България.