Магазин Реакшън предлага безплатна доставка на всички пръчки над 100 лв. за цяла България.
| Механизъм | Кварцов |
| Размер на корпуса | 26 мм |
| Стъкло | Минерал-кристал |
| Тип | Дамски |
| Цвят на верижката / каишката | Златист |
| Цвят на корпуса | Златист |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Каишка/Верижка | Естествена кожа |
| Вид | Часовник |
| Водоустойчивост | 3 АТМ |
Този продукт няма отзиви.
Дамски часовник Daniel Wellington Margot Croc
Часовникът Margot преосмисля вечната елегантност с освежен дизайн на корпуса и луксозна кожена каишка. Този часовник се предлага в златни и розово-златни покрития за изтънчен вид, включващи както кожа Sheffield с циферблат Sunray Unitone, така и черна крокодилска кожа с емайлиран ониксов циферблат. Полускритите уши създават плавен преход от корпуса към каишката, подчертавайки изискания силует на часовника. Със заострени каишки, полирани катарами и циферблат без индекси, този часовник предлага семпла красота и непринуден стил.
| Механизъм | Кварцов |
| Верижка | Естествена кожа, черна |
| Корпус | Медицинска стомана 316L, златисто PVD покритие |
| Циферблат | Черен |
| Стъкло | Минерал-кристал |
| Водоустойчивост | 30 м. / 3 atm |
| Диаметър на корпуса | 24/26 мм |
| Дебелина на корпуса | 6 мм |
| Международна гаранция | 2 години |
Безплатна доставка в рамките на 2 работни дни.
Фирма Реакшън е официален вносител на марката Daniel Wellington за България.