Магазин Реакшън предлага безплатна доставка на всички пръчки над 100 лв. за цяла България.
| Механизъм | Автоматичен |
| Размер на корпуса | 41 мм |
| Стъкло | Плексиглас |
| Тип | Мъжки |
| Цвят на верижката / каишката | Черен |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Цвят на циферблата | Сребрист |
| Каишка/Верижка | Естествена кожа |
| Вид | Часовник |
| Водоустойчивост | 3 АТМ |
Този продукт няма отзиви.
Мъжки хронограф Junghans от серията Meister Telemeter.
Новото ретро издание на класическия хронограф. Телеметърът Junghans Meister 027/3380.00 е почит към наследството, когато дисплеите на телеметъра и тахиметъра са комбинирани за първи път в един хронограф на Junghans през 1951 г. Експертно изработен часовник, съчетаващ както техническия, така и спортния стил, който се откроява днес, точно както преди 70 години. Класическата комбинация от черна кожена каишка и сребърен циферблат контрастира с червените маркировки на телеметъра, осигурявайки изключителен часовник, който може да се използва за всеки повод.
| Механизъм | Автоматичен, калибър J880.3 |
| Верижка | Естествена кожа, черна |
| Корпус | Неръждаема стомана |
| Циферблат | Сребрист |
| Функции | Хронограф, телеметър |
| Стъкло | Плексиглас с покритие, което предпазва от надраскване |
| Водоустойчивост | 30м / 3 atm |
| Диаметър на корпуса | 41 мм |
| Дебелина на корпуса | 12,6 мм |
| Международна гаранция | 2 години |
Безплатна доставка до 2 работни дни, с включен преглед и тест.
3 978.00 лв. (€ 2033.92)
1 672.00 лв. (€ 854.88)
65.00 лв. (€ 33.23)
960.00 лв. (€ 490.84)
2 617.00 лв. (€ 1338.05)
2 785.00 лв. (€ 1423.95)
1 660.00 лв. (€ 848.74)
1 058.00 лв. (€ 540.95)
1 550.00 лв. (€ 792.50)
1 770.00 лв. (€ 904.99)
960.00 лв. (€ 490.84)
960.00 лв. (€ 490.84)
2 034.06 лв. (€ 1040.00)
2 034.04 лв. (€ 1039.99)
