Магазин Реакшън предлага безплатна доставка на всички пръчки над 100 лв. за цяла България.
| Механизъм | Кварцов |
| Размер на корпуса | 40 мм |
| Стъкло | Минерал-кристал |
| Тип | Мъжки |
| Цвят на верижката / каишката | Кафяв |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Цвят на циферблата | Син |
| Каишка/Верижка | Естествена кожа |
| Вид | Часовник |
| Водоустойчивост | 5 АТМ |
Този продукт няма отзиви.
Мъжки часовник Zeppelin Atlantic.
Колекцията Zeppelin Atlantic е вдъхновена от трансатлантическите полети и морските приключения. Тези часовници са с класически и спортен дизайн, с функции като хронографи и световно време (GMT). Тази колекция е предназначена за пътешественици и любители на приключения, които търсят надеждност и стил в своите часовници.Часовникът Zeppelin Atlantic Swiss Movement 84423 е с класически дизайн с кръгъл корпус и гладък безел, обрамчващ циферблата. Циферблатът е с тънки, удължени часови маркери и елегантни стрелки, предлагащи изчистен и организиран външен вид. Допълнен от кафява каишка от телешка кожа с видими шевове, този часовник излъчва традиционен чар. Каишката е закрепена с катарама, което подчертава нейния непреходен стил.
Произведен в Германия.
| Механизъм | Кварцов, Ronda 505 |
| Верижка | Естествена кожа, кафява |
| Корпус | Неръждаема стомана, сребрист |
| Циферблат | Син |
| Функции | 24ч, дата. GMT |
| Стъкло | К1 - подсилен минерал-кристал |
| Водоустойчивост | 50 м / 5 atm |
| Диаметър на корпуса | 40 мм |
| Дебелина на корпуса | 12 мм |
| Международна гаранция | 2 години |
Безплатна доставка в рамките на 2 работни дни.
Фирма Реакшън е официален вносител на марката ZEPPELIN за България.