Магазин Реакшън предлага безплатна доставка на всички пръчки над 100 лв. за цяла България.
| Механизъм | Кварцов |
| Размер на корпуса | 38 мм |
| Стъкло | Сапфир кристал |
| Тип | Мъжки |
| Цвят на верижката / каишката | Сив |
| Цвят на корпуса | Сив |
| Цвят на циферблата | Сив |
| Каишка/Верижка | Медицинска стомана (316L) |
| Вид | Часовник |
| Водоустойчивост | 3 АТМ |
Този продукт няма отзиви.
Унисекс часовник Bering Classic.
Изработен изцяло от висококачествена медицинска неръждаема стомана (316L) с тъмносиво PVD покритие. Фина верижка Миланезе в тъмносиво, в комбинация със черен циферблат, дата на 6ч. Особено твърдо сапфир-кристал стъкло, устойчиво на надраскване, допълващо блясъкът на този модел.
| Механизъм | Кварцов |
| Верижка | Медицинска неръждаема стомана (316L) с тъмносиво PVD покритие |
| Корпус | Медицинска неръждаема стомана (316L) с тъмносиво PVD покритие |
| Циферблат | Черен |
| Функции | Дата |
| Стъкло | Сапфир кристал |
| Водоустойчивост | 30 m/ 3 atm |
| Диаметър на корпуса | 38 мм |
| Дебелина на корпуса | 7 мм |
| Международна гаранция | 3 години |
Безплатна доставка в рамките на 2 работни дни.
Фирма Реакшън е официален вносител на BERING за България.
