Магазин Реакшън предлага безплатна доставка на всички пръчки над 100 лв. за цяла България.
| Механизъм | Кварцов |
| Размер на корпуса | 40 мм |
| Стъкло | Минерал-кристал |
| Тип | Мъжки |
| Цвят на верижката / каишката | Графит |
| Цвят на корпуса | Графит |
| Цвят на циферблата | Графит |
| Каишка/Верижка | Неръждаема стомана |
| Вид | Часовник |
| Водоустойчивост | 3 АТМ |
Този продукт няма отзиви.
Мъжки часовник Daniel Wellington Classic
Разширение на най-продавана колекция Classic, но със собствен впечатляващ външен вид. Тази версия е с циферблат от полиран графит и каишка с пиано връзки, която е сменяема за допълнителна гъвкавост. Тази комбинация от полиран метал и елегантни, геометрични линии придава по-ексклузивна естетика на истински впечатляващ часовник
| Механизъм | Кварцов |
| Верижка | Неръждаема стомана, PVD покритие в цвят графит |
| Корпус | Неръждаема стомана PVD покритие в цвят графит |
| Циферблат | Графит |
| Стъкло | Минерал-кристал |
| Водоустойчивост | 30 м / 3 atm |
| Диаметър на корпуса | 40 мм |
| Ширина на каишката | 20 мм |
| Международна гаранция | 2 години |
Безплатна доставка в рамките на 2 работни дни.
Фирма Реакшън е официален вносител на марката Daniel Wellington за България.