Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв., избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!
Магазин Реакшън предлага безплатна доставка на всички пръчки над 100 лв. за цяла България.
| Механизъм | Кварцов |
| Размер на корпуса | 40 мм |
| Стъкло | Минерал-кристал |
| Тип | Дамски |
| Цвят на верижката / каишката | Сребрист |
| Цвят на корпуса | Себрист |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Каишка/Верижка | Медицинска стомана (316L) |
| Вид | Часовник |
| Водоустойчивост | 3 АТМ |
Този продукт няма отзиви.
Дамски часовник Daniel Wellington Iconic Link
Iconic Link разполага с луксозна метална верижка, всеки сегмент се състои от солидна стомана, индивидуално изработени части в елегантна форма, осигуряваща безпроблемен преход от корпуса към закопчалката.
Този дамски часовник с черен циферблат с дванадесет индекса придобива обновен, модерен силует. Създаден за всеки повод.
| Механизъм | Кварцов |
| Верижка | Медицинска стомана 316L |
| Корпус | Медицинска стомана 316L |
| Циферблат | Черен |
| Стъкло | Минерал-кристал |
| Водоустойчивост | 30 м. / 3 atm |
| Диаметър на корпуса | 32 мм |
| Дебелина на корпуса | 8,5 мм |
| Международна гаранция | 2 години |
Безплатна доставка в рамките на 2 работни дни.
Фирма Реакшън е официален вносител на марката Daniel Wellington за България.