Магазин Реакшън предлага безплатна доставка на всички пръчки над 100 лв. за цяла България.
| Механизъм | Кварцов |
| Размер на корпуса | 44 мм |
| Стъкло | Минерал-кристал |
| Тип | Мъжки |
| Цвят на верижката / каишката | Сребрист |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Каишка/Верижка | Неръждаема стомана |
| Вид | Часовник |
| Водоустойчивост | 5 АТМ |
Този продукт няма отзиви.
Мъжки мултифункционален часовник GUESS GW0627G1.
Моделът е изработен от неръждаема стомана със сребристо PVD покритие. Дисплеят е черен с три скали за дата, ден от седмицата и 12/24 показател, фосфоресциращи стрелки и индекси.
| Механизъм | Кварцов |
| Верижка | Неръждаема стомана със сребристо PVD покритие |
| Корпус | Неръждаема стомана със сребристо PVD покритие |
| Циферблат | Черен със сребристи стрелки и индекси |
| Стъкло | Минерал кристал |
| Водоустойчивост | 50 м / 5 atm |
| Диаметър на корпуса | 44 мм |
| Дебелина на корпуса | 11 мм |
| Международна гаранция | 2 години |
Безплатна доставка с преглед и тест.