часовник Ice Watch 000979

часовник Ice Watch 000979 ДАМСКИ ЧАСОВНИЦИ

часовник Ice Watch 000979

Виж цялата колекция:Ice Watch
Код:000979
Наличност:Да
  • 140.00 лв.

    175.00 лв.
Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 13.78 лв. на месец

Спортно-елегантен дамски часовник. 

Механизъм: кварц

Верижка: силикон

Корпус: ацетат и стомана

Циферблат:  черен

Стъкло: минерал кристал

Водоустойчивост: 100м / 10 atm

Диаметър на корпуса: 35,5 мм

Дебелина на корпуса: 10 мм

Гаранция: 2 години