часовник Ice Watch 014943

часовник Ice Watch 014943 МЪЖКИ ЧАСОВНИЦИ

часовник Ice Watch 014943

Код:014943
Наличност:Да
  • 236.00 лв.

    295.00 лв.
Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 23.23 лв. на месец

Мъжки часовник Ice Watch. 

Механизъм: кварц

Верижка: силикон

Корпус: ацетат и стомана

Циферблат:  бял

Стъкло: минерал кристал

Водоустойчивост: 100м / 10 atm

Диаметър на корпуса: 48 мм

Дебелина на корпуса: 10 мм

Гаранция: 2 години