Магазин Реакшън предлага безплатна доставка на всички пръчки над 100 лв. за цяла България.
| Механизъм | Автоматичен |
| Размер на корпуса | 44 мм |
| Стъкло | Минерал-кристал |
| Тип | Мъжки |
| Цвят на верижката / каишката | Син |
| Цвят на корпуса | Златисторозов |
| Цвят на циферблата | Син |
| Каишка/Верижка | Естествена кожа |
| Вид | Часовник |
| Водоустойчивост | 5 АТМ |
Този продукт няма отзиви.
Мъжки автоматичен часовник Ingersoll THE SWING.
С характерен кралско син циферблат и златисторозов корпус от неръждаема стомана, THE SWING I12702 е един от най-забележителните мултифункционални модели от тази гама мъжки часовници.
| Механизъм | Автоматичен |
| Верижка | Естествена кожа, синя |
| Корпус | Неръждаема стомана |
| Циферблат | Син |
| Функции | Час, минути, секунди, дата, ден от седмицата |
| Стъкло | Подсилен минерал-кристал |
| Водоустойчивост | 50 м / 5 atm |
| Диаметър на корпуса | 45 мм |
| Дебелина на корпуса | 15.4 мм |
| Международна гаранция | 2 години |
Безплатна доставка в рамките на 2 работни дни.
Фирма Реакшън е официален вносител на Ingersoll за България.
