часовник Komono W2031

часовник Komono W2031

часовник Komono W2031

Виж цялата колекция:Komono
Код:W2031
Наличност:Да
  • 176.00 лв.

  • без ДДС:176.00 лв.
Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 17.31 лв. на месец

0% лихва за 3 и 6 месеца

Спортно-елегантен мъжки часовник. 

Механизъм: кварц

Верижка: естествена кожа

Корпус: стомана

Циферблат:  черен

Стъкло: минерал кристал

Водоустойчивост: 30м / 3 atm

Диаметър на корпуса: 41 мм

Дебелина на корпуса: 9 мм

Гаранция: 1 година