часовник Komono W3000

часовник Komono W3000 МЪЖКИ ЧАСОВНИЦИ

часовник Komono W3000

Код:W3000
Наличност:Да
  • 98.00 лв.

    195.00 лв.

Спортно-елегантен мъжки часовник. 

Механизъм: кварц

Верижка: естествена кожа

Корпус: стомана

Циферблат:  черен

Стъкло: минерал кристал

Водоустойчивост: 30м / 3 atm

Диаметър на корпуса: 41 мм

Дебелина на корпуса: 9 мм

Гаранция: 1 година