Магазин Реакшън предлага безплатна доставка на всички пръчки над 100 лв. за цяла България.
| Механизъм | Кварцов |
| Размер на корпуса | 22 мм |
| Стъкло | Минерал-кристал |
| Тип | Дамски |
| Цвят на верижката / каишката | Златист |
| Цвят на корпуса | Златист |
| Цвят на циферблата | Бял |
| Каишка/Верижка | Неръждаема стомана |
| Вид | Часовник |
| Водоустойчивост | 5 АТМ |
Този продукт няма отзиви.
Дамски часовник MVMT от колекция FROST.
Часовникът MVMT Gold Rush съчетава елегантността на минимализма с класиката в своя квадратен силует. Циферблатът му с текстура имитираща лед е декориран с лабораторно отгледан диамант, който му придава допълнителен блясък.
| Механизъм | Кварцов |
| Верижка | Неръждаема стомана, златисто йонизирано покритие |
| Корпус | Неръждаема стомана , златисто йонизирано покритие |
| Циферблат | Бял |
| Стъкло | Подсилен минерал кристал |
| Водоустойчивост | 50 м / 5 atm |
| Диаметър на корпуса | 22 мм |
| Дебелина на корпуса | 6.8 мм |
| Международна гаранция | 2 години |
Безплатна доставка в рамките на 2 работни дни.
Фирма Реакшън е официален вносител на MVMT за България.
315.00 лв. (€ 161.06)
232.74 лв. (€ 119.00)
252.30 лв. (€ 129.00)
250.00 лв. (€ 127.82)
250.00 лв. (€ 127.82)
250.00 лв. (€ 127.82)
410.00 лв. (€ 209.63)
252.30 лв. (€ 129.00)
270.00 лв. (€ 138.05)
330.00 лв. (€ 168.73)
271.86 лв. (€ 139.00)
389.21 лв. (€ 199.00)
350.09 лв. (€ 179.00)
350.09 лв. (€ 179.00)
