Магазин Реакшън предлага безплатна доставка на всички пръчки над 100 лв. за цяла България.
| Механизъм | Кварцов |
| Размер на корпуса | 30 мм |
| Стъкло | Минерал-кристал |
| Тип | Дамски |
| Цвят на верижката / каишката | Червен |
| Цвят на корпуса | Златисторозов |
| Цвят на циферблата | Червен |
| Каишка/Верижка | Естествена кожа |
| Вид | Часовник |
| Водоустойчивост | 3 АТМ |
Този продукт няма отзиви.
Елегантен дамски часовник Skagen от колекция Signatur.
Моделът е с корпус от медеицинска стомана в цвят розово злато. Каишката е от естествена кожа в цвят бордо. Дисплеят е в цвят бордо.
| Механизъм | Кварцов |
| Верижка | Естествена кожа |
| Корпус | Медицинска стомана 316 L, златисторозово PVD покритие |
| Циферблат | Бордо |
| Стъкло | Втвърден минерал кристал |
| Водоустойчивост | 50м / 5 atm |
| Диаметър на корпуса | 30 мм |
| Дебелина на корпуса | 8 мм |
| Международна гаранция | 2 години |
Безплатна доставка в рамките на 2 работни дни с включен преглед.