Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв., избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!
Магазин Реакшън предлага безплатна доставка на всички пръчки над 100 лв. за цяла България.
| Механизъм | Автоматичен |
| Размер на корпуса | 38.4 мм |
| Стъкло | Сапфир кристал |
| Тип | Мъжки |
| Цвят на верижката / каишката | Сребрист |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Цвят на циферблата | Антрацит |
| Каишка/Верижка | Неръждаема стомана |
| Вид | Часовник |
| Водоустойчивост | 5 АТМ |
Този продукт няма отзиви.
Мъжки часовник Junghans Meister Mega
Класическият вид на Meister MEGA е изключително впечатляващ, както и високопрецизната радиотехнология „made in Schramberg“. Със своя елегантен дизайн, изключителен ход на стрелките и удобно настройване на часовата зона чрез коронката или чрез приложението Junghans MEGA, този часовник гарантира несравнима прецизност на времето за любителите на часовници навсякъде.
| Механизъм | Радиоуправляем механизъм J101.65 |
| Верижка | Неръждаема стомана |
| Корпус | Неръждаема стомана |
| Циферблат | Антрацит |
| Функции | Час, минути, секунди, дата |
| Стъкло | Сапфир кристал с антирефлексно покритие |
| Водоустойчивост | 50м / 5 atm |
| Диаметър на корпуса | 38.4 мм |
| Дебелина на корпуса | 9.2 мм |
| Международна гаранция | 2 години |
Безплатна доставка до 2 работни дни, с включен преглед и тест.