Магазин Реакшън предлага безплатна доставка на всички пръчки над 100 лв. за цяла България.
| Механизъм | Кварцов |
| Размер на корпуса | 40 мм |
| Стъкло | Сапфир кристал |
| Тип | Дамски |
| Цвят на верижката / каишката | Черен |
| Цвят на корпуса | Златисторозов |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Каишка/Верижка | Медицинска стомана (316L) |
| Вид | Часовник |
| Водоустойчивост | 5 АТМ |
Този продукт няма отзиви.
Дамски мултифункционален часовник Bering.
Един модел от високотехнологичната керамична колекция Slim Ceramic, BERING . Високотехнологичната керамика е материал с уникални свойства. Освен високата си устойчивост на надраскване, тя е много лека, устойчива на топлина и антиалергична.
Верижката с плетка Миланезе е изработена от медицинска стомана (316L) с черно PVD покритие. Дисплеят е черен с три аналогови скали изобразяващи ден, дата и 12/24 показател, защитени от кристално чист, устойчив на драскотини сапфир кристал.
| Механизъм | Кварцов |
| Верижка | Медицинска неръждаема стомана (316L) с черно PVD покритие |
| Корпус | Медицинска неръждаема стомана (316L) със златисторозово PVD покритие |
| Циферблат | Черен |
| Функции | Дата, ден от седмицата и 12/24 показател |
| Стъкло | Сапфир кристал |
| Водоустойчивост | 50 m / 5 atm |
| Диаметър на корпуса | 40 мм |
| Дебелина на корпуса | 8 мм |
| Международна гаранция | 3 години |
Безплатна доставка в рамките на 2 работни дни.
Фирма Реакшън е официален вносител на BERING за България.