Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв., избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!
Магазин Реакшън предлага безплатна доставка на всички пръчки над 100 лв. за цяла България.
| Механизъм | Кварцов |
| Размер на корпуса | 28 мм |
| Стъкло | Минерал-кристал |
| Тип | Дамски |
| Цвят на верижката / каишката | Кафяв |
| Цвят на корпуса | Златисторозов |
| Цвят на циферблата | Кафяв |
| Каишка/Верижка | Естествена кожа |
| Вид | Часовник |
| Водоустойчивост | 5 АТМ |
Този продукт няма отзиви.
Дамски часовник Fossil колекция Carlie.
Моделът е с корпус от неръждаема стомана със златисторозово PVD покритие. Каишката е от естествена кожа в кафяво. Дисплеят е кафяв със златисторозови маркери и фосфоресциращи стрелки.
| Механизъм | Кварцов |
| Верижка | Естествена кожа |
| Корпус | Неръждаема стомана, златисторозово PVD покритие |
| Циферблат | Кафяв |
| Стъкло | Втвърден минерал-кристал |
| Водоустойчивост | 50м / 5 atm |
| Диаметър на корпуса | 28 мм |
| Дебелина на корпуса | 7 мм |
| Международна гаранция | 2 години |
Безплатна доставка в рамките на 2 работни дни.