Магазин Реакшън предлага безплатна доставка на всички пръчки над 100 лв. за цяла България.
| Механизъм | Кварцов |
| Размер на корпуса | 30 мм |
| Стъкло | Минерел-кристал |
| Тип | Дамски |
| Цвят на верижката / каишката | Златист |
| Цвят на корпуса | Златист |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Каишка/Верижка | Неръждаема стомана |
| Вид | Часовник |
| Водоустойчивост | 10 АТМ |
Този продукт няма отзиви.
Дамски часовник MVMT Chroma Gold от колекция MINI RISE.
Един страхотен модел, с който можете да допълните всеки свой тоалет. Моделът е с изцяло златисто йонизирано покритие с комбиниран матов и полиран финиш и черен циферблат със златисти стрелки и маркери.
| Механизъм | Кварцов |
| Верижка | Неръждаема стомана, златисто йонизирано покритие |
| Корпус | Неръждаема стомана, златисто йонизирано покритие |
| Циферблат | Черен |
| Стъкло | Подсилен минерал кристал |
| Водоустойчивост | 100 м / 10 atm |
| Диаметър на корпуса | 30 мм |
| Дебелина на корпуса | 8 мм |
| Международна гаранция | 2 години |
Безплатна доставка в рамките на 2 работни дни.
Фирма Реакшън е официален вносител на MVMT за България.
232.74 лв. (€ 119.00)
252.30 лв. (€ 129.00)
250.00 лв. (€ 127.82)
250.00 лв. (€ 127.82)
250.00 лв. (€ 127.82)
410.00 лв. (€ 209.63)
252.30 лв. (€ 129.00)
270.00 лв. (€ 138.05)
330.00 лв. (€ 168.73)
271.86 лв. (€ 139.00)
389.21 лв. (€ 199.00)
350.09 лв. (€ 179.00)
350.09 лв. (€ 179.00)
