Магазин Реакшън предлага безплатна доставка на всички пръчки над 100 лв. за цяла България.
| Механизъм | Кварцов |
| Размер на корпуса | 36 мм |
| Стъкло | Минерал-кристал |
| Тип | Дамски |
| Цвят на верижката / каишката | Сребрист |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Цвят на циферблата | Бял |
| Каишка/Верижка | Неръждаема стомана |
| Вид | Часовник |
| Водоустойчивост | 5 АТМ |
Този продукт няма отзиви.
Дамски часовник Skagen изработен от медицинска стомана 316 L. Моделът е в сребристо, с бял циферблат.
| Механизъм | Кварцов |
| Верижка | Медицинска стомана 316 L |
| Корпус | Медицинска стомана 316 L |
| Циферблат | Бял |
| Стъкло | Втвърден минерал кристал |
| Водоустойчивост | 50м / 5 atm |
| Диаметър на корпуса | 35 мм |
| Дебелина на корпуса | 6 мм |
| Международна гаранция | 2 години |
Безплатна доставка в рамките на 2 работни дни с включен преглед.