Магазин Реакшън предлага безплатна доставка на всички пръчки над 100 лв. за цяла България.
| Механизъм | Кварцов |
| Размер на корпуса | 41 мм |
| Стъкло | Минерал-кристал |
| Тип | Мъжки |
| Цвят на верижката / каишката | Кафяв |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Цвят на циферблата | Син |
| Каишка/Верижка | Естествена кожа |
| Вид | Часовник |
| Водоустойчивост | 10 АТМ |
Този продукт няма отзиви.
Мъжки часовник Timex Expedition North Field Post Solar
Със слънчево захранван механизъм, който издържа до 4 месеца и елиминира необходимостта от смяна на батерията, Timex Field Post 41 Solar е вдъхновен от нуждите на военните - часовник създаден да ви придружава навсякъде. Той също така може да се похвали с антирефлексно сапфирено кристал, 100-метрова водоустойчивост и гръб и корона на корпуса с винтове в перфектен 41 мм профил на корпуса. И благодарение на луминисцентните стрелки и маркировките на циферблата часовникът е четлив в тъмното. Снабден с удобна кафява кожена каишка Ecco™ DriTan™ — изработена по екологични методи и проектирана да издържи дълго време този часовник ще Ви придружава чак до върха.
| Механизъм | Соларен |
| Верижка | Еко кожа, кафява |
| Корпус | Неръждаема стомана, сребрист |
| Циферблат | Син |
| Функции | Дата |
| Стъкло | Сапфир кристал |
| Водоустойчивост | 100 м / 10 atm |
| Диаметър на корпуса | 41 мм |
| Дебелина на корпуса | 12 мм |
| Международна гаранция | 2 години |
Безплатна доставка в рамките на 2 работни дни.
Фирма Реакшън е официален вносител на марката TIMEX за България.