Магазин Реакшън предлага безплатна доставка на всички пръчки над 100 лв. за цяла България.
| Механизъм | Кварцов |
| Размер на корпуса | 43 мм |
| Стъкло | Минерал-кристал |
| Тип | Мъжки |
| Цвят на верижката / каишката | Сребрист |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Каишка/Верижка | Неръждаема стомана |
| Вид | Часовник |
| Водоустойчивост | 5 АТМ |
Този продукт няма отзиви.
Мъжки часовник Timex EXPED RANGER от колекция Expedition.
Сребрист корпус, контрастиращ черен циферблат със сребристи стрелки и маркери. Дата на 3ч. Патентована подсветка на циферблата.
INDIGLO® е продуктова функция на часовниците, произвеждани от Timex, включваща електролуминесцентен панел като подсветка за равномерно осветяване на циферблата на часовника.
| Механизъм | Кварцов |
| Верижка | еръждаема стомана, сребриста |
| Корпус | Месинг, сребрист |
| Циферблат | Черен, INDIGLO® подсветка |
| Функции | Дата |
| Стъкло | Минерал-кристал |
| Водоустойчивост | 50 м / 5 atm |
| Диаметър на корпуса | 43 мм |
| Дебелина на корпуса | 11 мм |
| Международна гаранция | 2 години |
Безплатна доставка в рамките на 2 работни дни.
Фирма Реакшън е официален вносител на марката TIMEX за България.