Магазин Реакшън предлага безплатна доставка на всички пръчки над 100 лв. за цяла България.
| Механизъм | Кварцов |
| Размер на корпуса | 34 мм |
| Стъкло | Сапфир кристал |
| Тип | Дамски |
| Цвят на верижката / каишката | Сребрист |
| Цвят на корпуса | розовозлато |
| Цвят на циферблата | Сив |
| Каишка/Верижка | Медицинска стомана (316L) |
| Вид | Часовник |
| Водоустойчивост | 3 АТМ |
Този продукт няма отзиви.
Дамски часовник Bering ULTRA SLIM
Класически, изчистен и все пак вълнуващ. Перфектен стил, съчетан със съвременен минимализъм. Вдъхновена от датския дизайн, CLASSIC COLLECTION представлява уникален часовник, който идеално подчертава вашия ежедневен стил.
С дебелина само няколко милиметра Ultra Slim е един от най-тънките часовници на пазара. Висококачествен сапфирен кристал предпазва циферблата от надраскване. Ultra Slim Link включва здрави връзки от неръждаема стомана.
| Механизъм | Кварцов |
| Верижка | Медицинска неръждаема стомана (316L) |
| Корпус | Медицинска неръждаема стомана (316L) |
| Циферблат | Сив |
| Стъкло | Сапфир кристал |
| Водоустойчивост | 30 м / 3 atm |
| Диаметър на корпуса | 34 мм |
| Дебелина на корпуса | 5 мм |
| Международна гаранция | 3 години |
Безплатна доставка в рамките на 2 работни дни.
Фирма Реакшън е официален вносител на BERING за България.