Магазин Реакшън предлага безплатна доставка на всички пръчки над 100 лв. за цяла България.
| Механизъм | Кварцов |
| Размер на корпуса | 40 мм |
| Стъкло | Сапфир кристал |
| Тип | Мъжки |
| Цвят на верижката / каишката | Сив |
| Цвят на корпуса | Сив |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Каишка/Верижка | Медицинска стомана (316L) |
| Вид | Часовник |
| Водоустойчивост | 3 АТМ |
Този продукт няма отзиви.
Мъжки сет часовник и гривна Bering.
Този лек и тънък мъжки модел е с корпус изработен от висококачествена медицинска стомана. Под кристално ясното сапфирено стъкло се намира черен дисплей с функции за ден от седмицата и секунди. Верижката с плетка Миланезе е изработена от медицинска стомана в сребрист цвят.
Като подарък към модела е кожена гривна с елемент от стомана.
| Механизъм | Кварцов |
| Верижка | Медицинска неръждаема стомана (316L) |
| Корпус | Медицинска неръждаема стомана (316L) със златисто PVD покритие |
| Циферблат | Черен |
| Функции | Ден от седмицата, секунди |
| Стъкло | сапфир кристал |
| Водоустойчивост | 30 м / 3 atm |
| Диаметър на корпуса | 40 мм |
| Дебелина на корпуса | 7 мм |
| Международна гаранция | 3 години |
Безплатна доставка в рамките на 2 работни дни.
Фирма Реакшън е официален вносител на BERING за България.