Магазин Реакшън предлага безплатна доставка на всички пръчки над 100 лв. за цяла България.
| Механизъм | Кварцов |
| Размер на корпуса | 34 мм |
| Стъкло | Минерал-кристал |
| Тип | Дамски |
| Цвят на верижката / каишката | Златист |
| Цвят на корпуса | Златист |
| Цвят на циферблата | Златист |
| Каишка/Верижка | Неръждаема стомана |
| Вид | Часовник |
| Водоустойчивост | 3 АТМ |
Този продукт няма отзиви.
Дамски часовник Timex от колекция Transcend.
С елегантни, текстурирани детайли на циферблата и плетена верижка от неръждаема стомана, този ултра-тънък часовник в златни тонове предлага нотка на простота и изтънченост във вашия ежедневен външен вид. Винаги ще бъдете крачка напред с часовниците от колекция Transcend™.
| Механизъм | Кварцов |
| Верижка | Неръждаема стомана, златиста |
| Корпус | Неръждаема стомана, златист |
| Циферблат | Златист |
| Стъкло | Минерал-кристал |
| Водоустойчивост | 30 м / 3 atm (пръски вода) |
| Диаметър на корпуса | 34 мм |
| Дебелина на корпуса | 6.5 мм |
| Международна гаранция | 2 години |
Безплатна доставка в рамките на 2 работни дни.
Фирма Реакшън е официален вносител на марката TIMEX за България.
